Speelschema Amelisweerdcup bekend

De organisatie heeft het speelschema bekend gemaakt. De eerste wedstrijden vangen aan om 09.30 en zijn enkel Utrechtse wedstrijden. De teams van buiten Utrecht stromen vanaf speelronde 3 (10.20) in. De dames kunnen nog wat langer uitslapen: hun wedstrijden starten om 13.15. Het totale wedstrijdprogramma ziet er als volgt uit:

 

Speelronde 1: 9.30u t/m 9.50u

1

Rivierwijkers Zat 5

VSC 8       -

2

Rivierwijkers Zat 6

Bolwerk United       -

3

VSC Zo 12

Rivierwijkers Zat 7       -

4

Voorwaarts 4

Rivierwijkers Zo 13       -

 

Speelronde 2: 9.55u t/m 10.15u
1 Rivierwijkers Zat 3 VSC Zat 12       -
2 Rivierwijkers Zat 4 Voorwaarts 5       -
3 Rivierwijkers Vet. Sterrenwijk Zo 4       -
4 Rivierwijkers Zo 4 Zwaluwen Utrecht 2       -

 

Speelronde 3: 10.20u t/m 10.40u

1

Be Quick Dokkum

FC Boem Klatsj       -

2

VSC 5

FC De Bilt 3       -

3

Rivierwijkers Zat 2

Odysseus 10       -

4

Voorwaarts 2

Kampong 15       -

 

Speelronde 4: 10.45u t/m 11.05u

1

Voorwaarts 4

Rivierwijkers Vet.       -

2

Rivierwijkers Zat 5

FC De Bilt 7       -

3

Rivierwijkers Zat 6

TAVV 5       -

4

VSC Zo 12

Rivierwijkers Zat 4       -

 

Speelronde 5: 11.10u t/m 11.30u

1

Zwaluwen Utrecht 2

Rivierwijkers Zat 2       -

2

VSC 8

Odysseus 10       -

3

VSC Zat 12

Voorwaarts 2       -

4

Bolwerk United

Kampong 15       -

 

Speelronde 6: 11.35u t/m 11.55u

1

Rivierwijkers Zo 4

FC De Bilt 7       -

2

Rivierwijkers Zat 3

TAVV 5       -

3

Voorwaarts 5

Be Quick Dokkum       -

4

Sterrenwijk Zo 4

VSC 5       -

 

Speelronde 7: 12.00u t/m 12.20u

1

Bolwerk United

Voorwaarts 2       -

2

Rivierwijkers Zat 7

FC Boem Klatsj       -

3

Rivierwijkers Zo 13

FC De Bilt 3       -

4

VSC 8

Rivierwijkers Zat 2       -

  

Speelronde 8: 12.25u t/m 12.45u
1 Rivierwijkers Zat 6 Rivierwijkers Zat 3       -
2 Rivierwijkers Zat 5 Rivierwijkers Zo 4       -
3 Zwaluwen Utrecht 2 FC De Bilt 7       -
4 VSC Zat 12 TAVV 5       -

 

Speelronde 9: 12.50u t/m 13.10u

1

VSC Zo 12

Voorwaarts 5       -

2

Voorwaarts 4

Sterrenwijk Zo 4       -

3

Rivierwijkers Zo 13

VSC 5       -

4

Rivierwijkers Zat 7

Be Quick Dokkum       -

 

Speelronde 10: 13.15u t/m 13.35u

1A

Rivierwijkers Potjes

Zwaluwen Zaterdag 1       -

1B

VSC Dames 1

Rivierwijkers Deksteltjes       -

2

Rivierwijkers Zat 6

Kampong 15       -

3

Rivierwijkers Zat 5

Odysseus 10       -

4

VSC 8

Rivierwijkers Zo 4       -

 

Speelronde 11: 13.40u t/m 14.00u

1

Rivierwijkers Zat 4

FC Boem Klatsj       -

2

Rivierwijkers Zat 2

FC De Bilt 7       -

3

Bolwerk United

Rivierwijkers Zat 3       -

4

Rivierwijkers Vet.

FC De Bilt 3       -

 

Speelronde 12: 14.05u t/m 14.25u

1A

Rivierwijkers Potjes

Zwaluwen Zondag       -

1B

Zwaluwen Zaterdag 1

VSC Dames 1       -

2

Voorwaarts 2

TAVV 5       -

3

VSC Zo 12

Be Quick Dokkum       -

4

Voorwaarts 4

VSC 5       -

 

Speelronde 13: 14.30u t/m 14.50u

1

Rivierwijkers Zo 13

Rivierwijkers Vet.       -

2

VSC Zat 12

Kampong 15       -

3

Rivierwijkers Zat 7

Rivierwijkers Zat 4       -

4

Zwaluwen Utrecht 2

Odysseus 10       -

 

Speelronde 14: 14.55u t/m 15.15u

1A

Rivierwijkers Potjes

Rivierwijkers Dekseltjes       -

1B

Zwaluwen Zaterdag 1

Zwaluwen Zondag       -

2

Rivierwijkers Zat 5

Rivierwijkers Zat 2       -

3

Bolwerk United

TAVV 5       -

4

Rivierwijkers Zat 6

Voorwaarts 2       -

 

 

Speelronde 15: 15.20u t/m 15.40u

1

Rivierwijkers Zat 3

Kampong 15       -

2

Sterrenwijk Zo 4

FC De Bilt 3       -

3

Voorwaarts 5

FC Boem Klatsj       -

4

VSC 8

FC De Bilt 7       -

 

Speelronde 16: 15.45u t/m 16.05u

1

Rivierwijkers Zo 4

Odysseus 10       -

2

Rivierwijkers Vet.

VSC 5       -

3

Rivierwijkers Zat 6

VSC Zat 12       -

4

Rivierwijkers Zat 4

Be Quick Dokkum       -

 

Speelronde 17: 16.10u t/m 16.30u

1A

Rivierwijkers Potjes

VSC Dames 1       -

1B

Rivierwijkers Dekseltjes

Zwaluwen Zondag       -

2

Rivierwijkers Zat 7

Voorwaarts 5       -

3

Rivierwijkers Zat 5

Zwaluwen Utrecht 2       -

4

Rivierwijkers Zo 13

Sterrenwijk Zo 4       -

 

Speelronde 18: 16.35u t/m 16.55u

1

Voorwaarts 4

FC De Bilt 3       -

2

Rivierwijkers Zat 3

Voorwaarts 2       -

3

Rivierwijkers Zo 4

Rivierwijkers Zat 2       -

4

VSC Zo 2

FC Boem Klatsj       -

 

Speelronde 19: 17.00u t/m 17.20u

1

Odysseus 10

FC De Bilt 7       -

2

Kampong 15

TAVV 5       -

3

VSC 8

Zwaluwen Utrecht 2       -

4

Bolwerk United

VSC Zat 12       -

 

Speelronde 20: 17.35u t/m 17.55u (laatste poulewedstrijd dames, kwartfinales heren)

1A

Zwaluwen Zaterdag 1

Rivierwijkers Dekseltjes       -

1B

VSC Dames 1

Zwaluwen Zondag       -

2

A1

B2       -

3

C1

D2       -

 

Speelronde 21: 18.00u t/m 18.20u (kwartfinales heren)

1

B1

A2       -

2

D1

C2       -

 

Speelronde 22: 18.30u t/m 18.50u (finale dames, halve finales heren)

1A

Dames 1

Dames 2       -

2

A1 of B2

C1 of D2       -

3

B1 of A2

D1 of C2       -

 

Speelronde 23: 19.00u t/m 19.20u (finale heren)

1

          -