Zondag 1

Trainer: Milton, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 0636335040

Jasper Wentink, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.,  0636335040

Rivierwijkers 1 / Mannen Zondag standaard (A-cat)

Competitie: 4e klasse H

Uitslagen

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Aurora 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Domstad Majella 1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 DWSV 1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Goy 't 1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 HDS 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Odijk 1 0 0 0 0 0 0 0 -
7 Rivierwijkers 1 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Schalkwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 -
9 UVV 1 0 0 0 0 0 0 0 -
10 VEP 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 VSC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
12 VV De Dreef 1 0 0 0 0 0 0 0 -
13 Zeist SV 1 0 0 0 0 0 0 0 -

G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten | DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
zondag 24 september 2017 14:00 Aurora 1 - Odijk 1 Sportpark Hoog Weerdenburg
zondag 24 september 2017 14:00 Goy 't 1 - HDS 1 Sportpark De Eng - 't Goy
zondag 24 september 2017 14:00 Schalkwijk 1 - UVV 1 Sportpark Blokhoven
zondag 24 september 2017 14:30 Domstad Majella 1 - Zeist SV 1 Sportpark Zoudenbalch
zondag 24 september 2017 14:30 Rivierwijkers 1 - DWSV 1 Sportpark Koningsweg
zondag 24 september 2017 14:30 VV De Dreef 1 - VSC 1 Sportpark De Dreef
zondag 1 oktober 2017 14:00 DWSV 1 - Domstad Majella 1 Sportpark Loevenhoutsedijk
zondag 1 oktober 2017 14:00 HDS 1 - Schalkwijk 1 Sportpark De Engelse Berg
zondag 1 oktober 2017 14:00 Odijk 1 - Goy 't 1 Sportpark Singelpark
zondag 1 oktober 2017 14:00 VSC 1 - VEP 1 Sportpark Koningsweg
zondag 1 oktober 2017 14:00 Zeist SV 1 - VV De Dreef 1 Sportpark Dijnselburg - Zeist
zondag 1 oktober 2017 14:30 UVV 1 - Aurora 1 Sportpark De Paperclip
zondag 8 oktober 2017 14:00 Goy 't 1 - UVV 1 Sportpark De Eng - 't Goy
zondag 8 oktober 2017 14:00 Odijk 1 - HDS 1 Sportpark Singelpark
zondag 8 oktober 2017 14:00 Schalkwijk 1 - DWSV 1 Sportpark Blokhoven
zondag 8 oktober 2017 14:00 VEP 1 - Zeist SV 1 Sportpark Cromwijck
zondag 8 oktober 2017 14:30 Domstad Majella 1 - VV De Dreef 1 Sportpark Zoudenbalch
zondag 8 oktober 2017 14:30 Rivierwijkers 1 - VSC 1 Sportpark Koningsweg
zondag 15 oktober 2017 14:00 DWSV 1 - Goy 't 1 Sportpark Loevenhoutsedijk
zondag 15 oktober 2017 14:00 HDS 1 - Aurora 1 Sportpark De Engelse Berg
zondag 15 oktober 2017 14:00 VSC 1 - Domstad Majella 1 Sportpark Koningsweg
zondag 15 oktober 2017 14:00 Zeist SV 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark Dijnselburg - Zeist
zondag 15 oktober 2017 14:30 UVV 1 - Odijk 1 Sportpark De Paperclip
zondag 15 oktober 2017 14:30 VV De Dreef 1 - VEP 1 Sportpark De Dreef
zondag 22 oktober 2017 14:00 DWSV 1 - HDS 1 Sportpark Loevenhoutsedijk
zondag 22 oktober 2017 14:00 VEP 1 - Aurora 1 Sportpark Cromwijck
zondag 22 oktober 2017 14:00 VSC 1 - Odijk 1 Sportpark Koningsweg
zondag 22 oktober 2017 14:00 Zeist SV 1 - UVV 1 Sportpark Dijnselburg - Zeist
zondag 22 oktober 2017 14:30 Rivierwijkers 1 - Schalkwijk 1 Sportpark Koningsweg
zondag 22 oktober 2017 14:30 VV De Dreef 1 - Goy 't 1 Sportpark De Dreef
zondag 29 oktober 2017 14:00 Aurora 1 - DWSV 1 Sportpark Hoog Weerdenburg
zondag 29 oktober 2017 14:00 Goy 't 1 - Zeist SV 1 Sportpark De Eng - 't Goy
zondag 29 oktober 2017 14:00 HDS 1 - VSC 1 Sportpark De Engelse Berg
zondag 29 oktober 2017 14:00 Schalkwijk 1 - VV De Dreef 1 Sportpark Blokhoven
zondag 29 oktober 2017 14:30 Domstad Majella 1 - UVV 1 Sportpark Zoudenbalch
zondag 29 oktober 2017 14:30 Rivierwijkers 1 - VEP 1 Sportpark Koningsweg
zondag 5 november 2017 14:00 DWSV 1 - Odijk 1 Sportpark Loevenhoutsedijk
zondag 5 november 2017 14:00 VEP 1 - Domstad Majella 1 Sportpark Cromwijck
zondag 5 november 2017 14:00 VSC 1 - Schalkwijk 1 Sportpark Koningsweg
zondag 5 november 2017 14:00 Zeist SV 1 - Aurora 1 Sportpark Dijnselburg - Zeist
zondag 5 november 2017 14:30 UVV 1 - HDS 1 Sportpark De Paperclip
zondag 5 november 2017 14:30 VV De Dreef 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark De Dreef
zondag 19 november 2017 14:00 Aurora 1 - VV De Dreef 1 Sportpark Hoog Weerdenburg
zondag 19 november 2017 14:00 Goy 't 1 - VSC 1 Sportpark De Eng - 't Goy
zondag 19 november 2017 14:00 Odijk 1 - Zeist SV 1 Sportpark Singelpark
zondag 19 november 2017 14:00 Schalkwijk 1 - VEP 1 Sportpark Blokhoven
zondag 19 november 2017 14:30 Domstad Majella 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark Zoudenbalch
zondag 19 november 2017 14:30 UVV 1 - DWSV 1 Sportpark De Paperclip
zondag 26 november 2017 14:00 VEP 1 - Goy 't 1 Sportpark Cromwijck
zondag 26 november 2017 14:00 VSC 1 - UVV 1 Sportpark Koningsweg
zondag 26 november 2017 14:00 Zeist SV 1 - HDS 1 Sportpark Dijnselburg - Zeist
zondag 26 november 2017 14:30 Domstad Majella 1 - Schalkwijk 1 Sportpark Zoudenbalch
zondag 26 november 2017 14:30 VV De Dreef 1 - Odijk 1 Sportpark De Dreef
zondag 3 december 2017 14:00 Aurora 1 - Domstad Majella 1 Sportpark Hoog Weerdenburg
zondag 3 december 2017 14:00 DWSV 1 - VSC 1 Sportpark Loevenhoutsedijk
zondag 3 december 2017 14:00 Goy 't 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark De Eng - 't Goy
zondag 3 december 2017 14:00 HDS 1 - VV De Dreef 1 Sportpark De Engelse Berg
zondag 3 december 2017 14:00 Odijk 1 - VEP 1 Sportpark Singelpark
zondag 3 december 2017 14:00 Schalkwijk 1 - Zeist SV 1 Sportpark Blokhoven
zondag 10 december 2017 14:00 Schalkwijk 1 - Aurora 1 Sportpark Blokhoven
zondag 10 december 2017 14:00 VEP 1 - HDS 1 Sportpark Cromwijck
zondag 10 december 2017 14:00 Zeist SV 1 - DWSV 1 Sportpark Dijnselburg - Zeist
zondag 10 december 2017 14:30 Domstad Majella 1 - Goy 't 1 Sportpark Zoudenbalch
zondag 10 december 2017 14:30 Rivierwijkers 1 - Odijk 1 Sportpark Koningsweg
zondag 10 december 2017 14:30 VV De Dreef 1 - UVV 1 Sportpark De Dreef
zondag 17 december 2017 14:00 Aurora 1 - VSC 1 Sportpark Hoog Weerdenburg
zondag 17 december 2017 14:00 DWSV 1 - VV De Dreef 1 Sportpark Loevenhoutsedijk
zondag 17 december 2017 14:00 Goy 't 1 - Schalkwijk 1 Sportpark De Eng - 't Goy
zondag 17 december 2017 14:00 HDS 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark De Engelse Berg
zondag 17 december 2017 14:00 Odijk 1 - Domstad Majella 1 Sportpark Singelpark
zondag 17 december 2017 14:30 UVV 1 - VEP 1 Sportpark De Paperclip
zondag 28 januari 2018 14:00 Goy 't 1 - Aurora 1 Sportpark De Eng - 't Goy
zondag 28 januari 2018 14:00 Schalkwijk 1 - Odijk 1 Sportpark Blokhoven
zondag 28 januari 2018 14:00 VEP 1 - DWSV 1 Sportpark Cromwijck
zondag 28 januari 2018 14:00 Zeist SV 1 - VSC 1 Sportpark Dijnselburg - Zeist
zondag 28 januari 2018 14:30 Domstad Majella 1 - HDS 1 Sportpark Zoudenbalch
zondag 28 januari 2018 14:30 Rivierwijkers 1 - UVV 1 Sportpark Koningsweg
zondag 4 februari 2018 14:00 DWSV 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark Loevenhoutsedijk
zondag 4 februari 2018 14:00 HDS 1 - Goy 't 1 Sportpark De Engelse Berg
zondag 4 februari 2018 14:00 Odijk 1 - Aurora 1 Sportpark Singelpark
zondag 4 februari 2018 14:00 VSC 1 - VV De Dreef 1 Sportpark Koningsweg
zondag 4 februari 2018 14:00 Zeist SV 1 - Domstad Majella 1 Sportpark Dijnselburg - Zeist
zondag 4 februari 2018 14:30 UVV 1 - Schalkwijk 1 Sportpark De Paperclip
zondag 11 februari 2018 14:00 Aurora 1 - HDS 1 Sportpark Hoog Weerdenburg
zondag 11 februari 2018 14:00 Goy 't 1 - DWSV 1 Sportpark De Eng - 't Goy
zondag 11 februari 2018 14:00 Odijk 1 - UVV 1 Sportpark Singelpark
zondag 11 februari 2018 14:00 VEP 1 - VV De Dreef 1 Sportpark Cromwijck
zondag 11 februari 2018 14:30 Domstad Majella 1 - VSC 1 Sportpark Zoudenbalch
zondag 11 februari 2018 14:30 Rivierwijkers 1 - Zeist SV 1 Sportpark Koningsweg
zondag 18 februari 2018 14:00 DWSV 1 - Schalkwijk 1 Sportpark Loevenhoutsedijk
zondag 18 februari 2018 14:00 HDS 1 - Odijk 1 Sportpark De Engelse Berg
zondag 18 februari 2018 14:00 VSC 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark Koningsweg
zondag 18 februari 2018 14:00 Zeist SV 1 - VEP 1 Sportpark Dijnselburg - Zeist
zondag 18 februari 2018 14:30 UVV 1 - Goy 't 1 Sportpark De Paperclip
zondag 18 februari 2018 14:30 VV De Dreef 1 - Domstad Majella 1 Sportpark De Dreef
zondag 11 maart 2018 14:00 Aurora 1 - Zeist SV 1 Sportpark Hoog Weerdenburg
zondag 11 maart 2018 14:00 HDS 1 - UVV 1 Sportpark De Engelse Berg
zondag 11 maart 2018 14:00 Odijk 1 - DWSV 1 Sportpark Singelpark
zondag 11 maart 2018 14:00 Schalkwijk 1 - VSC 1 Sportpark Blokhoven
zondag 11 maart 2018 14:30 Domstad Majella 1 - VEP 1 Sportpark Zoudenbalch
zondag 11 maart 2018 14:30 Rivierwijkers 1 - VV De Dreef 1 Sportpark Koningsweg
zondag 18 maart 2018 14:00 DWSV 1 - Aurora 1 Sportpark Loevenhoutsedijk
zondag 18 maart 2018 14:00 VEP 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark Cromwijck
zondag 18 maart 2018 14:00 VSC 1 - HDS 1 Sportpark Koningsweg
zondag 18 maart 2018 14:00 Zeist SV 1 - Goy 't 1 Sportpark Dijnselburg - Zeist
zondag 18 maart 2018 14:30 UVV 1 - Domstad Majella 1 Sportpark De Paperclip
zondag 18 maart 2018 14:30 VV De Dreef 1 - Schalkwijk 1 Sportpark De Dreef
zondag 25 maart 2018 14:00 Aurora 1 - VEP 1 Sportpark Hoog Weerdenburg
zondag 25 maart 2018 14:00 Goy 't 1 - VV De Dreef 1 Sportpark De Eng - 't Goy
zondag 25 maart 2018 14:00 HDS 1 - DWSV 1 Sportpark De Engelse Berg
zondag 25 maart 2018 14:00 Odijk 1 - VSC 1 Sportpark Singelpark
zondag 25 maart 2018 14:00 Schalkwijk 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark Blokhoven
zondag 25 maart 2018 14:30 UVV 1 - Zeist SV 1 Sportpark De Paperclip
zondag 1 april 2018 14:00 DWSV 1 - UVV 1 Sportpark Loevenhoutsedijk
zondag 1 april 2018 14:00 VEP 1 - Schalkwijk 1 Sportpark Cromwijck
zondag 1 april 2018 14:00 VSC 1 - Goy 't 1 Sportpark Koningsweg
zondag 1 april 2018 14:00 Zeist SV 1 - Odijk 1 Sportpark Dijnselburg - Zeist
zondag 1 april 2018 14:30 Rivierwijkers 1 - Domstad Majella 1 Sportpark Koningsweg
zondag 1 april 2018 14:30 VV De Dreef 1 - Aurora 1 Sportpark De Dreef
zondag 8 april 2018 14:00 Aurora 1 - UVV 1 Sportpark Hoog Weerdenburg
zondag 8 april 2018 14:00 Goy 't 1 - Odijk 1 Sportpark De Eng - 't Goy
zondag 8 april 2018 14:00 Schalkwijk 1 - HDS 1 Sportpark Blokhoven
zondag 8 april 2018 14:00 VEP 1 - VSC 1 Sportpark Cromwijck
zondag 8 april 2018 14:30 Domstad Majella 1 - DWSV 1 Sportpark Zoudenbalch
zondag 8 april 2018 14:30 VV De Dreef 1 - Zeist SV 1 Sportpark De Dreef
zondag 15 april 2018 14:00 Aurora 1 - Goy 't 1 Sportpark Hoog Weerdenburg
zondag 15 april 2018 14:00 DWSV 1 - VEP 1 Sportpark Loevenhoutsedijk
zondag 15 april 2018 14:00 HDS 1 - Domstad Majella 1 Sportpark De Engelse Berg
zondag 15 april 2018 14:00 Odijk 1 - Schalkwijk 1 Sportpark Singelpark
zondag 15 april 2018 14:00 VSC 1 - Zeist SV 1 Sportpark Koningsweg
zondag 15 april 2018 14:30 UVV 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark De Paperclip
zondag 22 april 2018 14:00 VEP 1 - Odijk 1 Sportpark Cromwijck
zondag 22 april 2018 14:00 VSC 1 - DWSV 1 Sportpark Koningsweg
zondag 22 april 2018 14:00 Zeist SV 1 - Schalkwijk 1 Sportpark Dijnselburg - Zeist
zondag 22 april 2018 14:30 Domstad Majella 1 - Aurora 1 Sportpark Zoudenbalch
zondag 22 april 2018 14:30 Rivierwijkers 1 - Goy 't 1 Sportpark Koningsweg
zondag 22 april 2018 14:30 VV De Dreef 1 - HDS 1 Sportpark De Dreef
zondag 13 mei 2018 14:00 Aurora 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark Hoog Weerdenburg
zondag 13 mei 2018 14:00 Goy 't 1 - VEP 1 Sportpark De Eng - 't Goy
zondag 13 mei 2018 14:00 HDS 1 - Zeist SV 1 Sportpark De Engelse Berg
zondag 13 mei 2018 14:00 Odijk 1 - VV De Dreef 1 Sportpark Singelpark
zondag 13 mei 2018 14:00 Schalkwijk 1 - Domstad Majella 1 Sportpark Blokhoven
zondag 13 mei 2018 14:30 UVV 1 - VSC 1 Sportpark De Paperclip
zondag 20 mei 2018 14:00 Schalkwijk 1 - Goy 't 1 Sportpark Blokhoven
zondag 20 mei 2018 14:00 VEP 1 - UVV 1 Sportpark Cromwijck
zondag 20 mei 2018 14:00 VSC 1 - Aurora 1 Sportpark Koningsweg
zondag 20 mei 2018 14:30 Domstad Majella 1 - Odijk 1 Sportpark Zoudenbalch
zondag 20 mei 2018 14:30 Rivierwijkers 1 - HDS 1 Sportpark Koningsweg
zondag 20 mei 2018 14:30 VV De Dreef 1 - DWSV 1 Sportpark De Dreef
zondag 27 mei 2018 14:00 Aurora 1 - Schalkwijk 1 Sportpark Hoog Weerdenburg
zondag 27 mei 2018 14:00 DWSV 1 - Zeist SV 1 Sportpark Loevenhoutsedijk
zondag 27 mei 2018 14:00 Goy 't 1 - Domstad Majella 1 Sportpark De Eng - 't Goy
zondag 27 mei 2018 14:00 HDS 1 - VEP 1 Sportpark De Engelse Berg
zondag 27 mei 2018 14:00 Odijk 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark Singelpark
zondag 27 mei 2018 14:30 UVV 1 - VV De Dreef 1 Sportpark De Paperclip

Bron: Voetbal.nl. Bijgewerkt op 23 October 2017 17:13

Rivierwijkers 1 / Mannen KNVB beker Amateurs poule

Competitie: Groep 3 10

Uitslagen

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Graveland 's 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Kismet 1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Rivierwijkers 1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Sporting 70 1 0 0 0 0 0 0 0 -

G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten | DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
zondag 3 september 2017 14:30 Kismet 1 - Graveland 's 1 Sportpark De Zuilenselaan
zondag 3 september 2017 14:30 Rivierwijkers 1 - Sporting 70 1 Sportpark Koningsweg
zondag 10 september 2017 14:00 Graveland 's 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark Berestein
zondag 10 september 2017 14:00 Sporting 70 1 - Kismet 1 Sportpark Voordorp
zondag 17 september 2017 14:00 Sporting 70 1 - Graveland 's 1 Sportpark Voordorp
zondag 17 september 2017 14:30 Kismet 1 - Rivierwijkers 1 Sportpark De Zuilenselaan

Bron: Voetbal.nl. Bijgewerkt op 23 October 2017 17:13